2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 gösterim
Din Yorumları kategorisinde (1.2k puan) sordu

Din konusu insanların bilmedikleri konularda bildiklerini sanması ve diretmesi sonucu değişik yorumları algılamalarına yol açarak çelişir hale gelmiştir.

Bir çok hoca denilen kişi ayetlerin hadislerin yorumlarını kendilerine göre yaparak kafa karışıklığına yol açtığı için insanlar vaaz verir hale gelmiştir.Bunun yanı sıra insanların işlerine gelen tarzda düşündüğü hocayı benimseyip bu hoca doğru söylüyor diğer hoca ise bu bir şey bilmiyor sahtekar diye kestirip atıyor oysaki bir hoca veya dini bir konuda bilgisi olmadan bu görüşler hakkında nasıl yorum yapabilir insan.

Din konusunda her insan hassas düşünür fakat kimse araştırmaz sadece inanmak istediklerine inanır ve kesin hüküm verir acaba yıllardır bizler bu şekilde yaptığımız için ramazan aylarında televizyondan hep aynı soruları soruyoruz kurban kesimi ile alakalı hiç bir bilgimiz yokken şimdi toplu kesim merkezlerinde kurban kesip Kabul olur mu ? diye sorgulamıyoruz bile bu durum nasıl düzelir bilmiyorum.

Din konusunda sormak istediğiniz soruları buradan üye girişi yaparak sorabilirsiniz.

Bilgi alışverişi yaparak gerçek doğrulara ulaşmış oluruz.

İlgili resim

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
26 Ocak 2018 Sağlık Yorumları kategorisinde Yavuz (830 puan) sordu
 
Omu Alışveriş www.OmuAlisveris.com
Facebook Grubu · 38.030 üye
Gruba Katıl
www.iyikotuyorum.com SORU ? CEVAP ! YORUM ) TARTIŞMA PLATFORMU SİTEMİZE ÜYE GİRİŞİ OLMADAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.
 
iyi Kötü Yorum Soru Cevap Sitesi. Sitemiz üzerindeki Kategoriler Bölümündeki Sorulan Sorulara olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanıza vesile oluyor.Gerçekleri yansıtacak şekilde cevap verirseniz yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde kişiler doğru bilgilere ulaşmış olacaktır.Size faydalı veya faydasız olan karşılaştığınız her hangi bir olumlu veya olumsuz olayı sitemizin -BİR SORU SOR- Kısmından Sorarak doğru bilgileri yorumlayıp tartışarak neler yapmamız konusunda fikir sahibi olmamıza insanların şikayetlerini ve başına gelen iyi yada kötü deneyimlerini bizimle paylaşıp bizlerinde bu hatalara düşmemesi için önlem almamıza vesile olacak bir site tasarladık.Yapacağınız her yorum insanları yönlendirecektir lütfen gerçekleri yazıp doğru bilgileri paylaşalım. Türkiye'nin Soru Cevap Yorum Tartışma Platformu www.iyiKotuYorum.com Soru veya Görüşleriniz için E-Mail iyiKotuYorum@Hotmail.com SsvSP.jpg

4.1k soru

413 cevap

7.9k yorum

367 üye

Kişisel veya Kurumsal Telif hakkı doğura bilecek içerikler sitemizde onaylanmıyor.. Lütfen Soru cevap bilgi alışverişi gibi paylaşımlarda bulunun... on freevisitorcounters.com
...