0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 gösterim
Soru Cevap kategorisinde (13.8k puan) sordu

Televizyonları açıyoruz her kanalda farklı bir din adamı profili ve düşünceleri tabi bu durumda insanların kendine özgü görüşleri ile uyuştuğunda bu din adamının her dediklerini doğru olarak algılaması ister istemez bizleride yanlışa sevk ediyor.

Genelde ramazan aylarında bir çok hoca türüyor ve vaazlar vermeye başlıyor kimileri ise anlatımlarında espirili tutumları insanlara cazip geliyor sempati kazanan din adamları sadece komik ile değil duygusallık ve insanların düşünceleri ile örtüşen yaklaşımlardan dolayı insanlar bu hocaların her dediklerini hüküm gibi algılıyor.

Ülkemizde din adına müftülük var sormak istediklerinizi buradan sorabilirsiniz. Televizyondaki bir çok hoca yerine hüküm sahibi olan müftülüklere baş vurun ve bilgi alın.

Din adamlarına güven ile ilgili görsel sonucu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
9 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde ceren1885 (13.8k puan) sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
9 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde ceren1885 (13.8k puan) sordu
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
3 Ağustos 2018 Dizi - Film Yorumları kategorisinde Harley (6.1k puan) sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
16 Aralık 2018 Soru Cevap kategorisinde Ata (130 puan) sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
17 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde CemKartaL (8.2k puan) sordu
 
Omu Alışveriş www.OmuAlisveris.com
Facebook Grubu · 38.030 üye
Gruba Katıl
www.iyikotuyorum.com SORU ? CEVAP ! YORUM ) TARTIŞMA PLATFORMU SİTEMİZE ÜYE GİRİŞİ OLMADAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.
 
iyi Kötü Yorum Soru Cevap Sitesi. Sitemiz üzerindeki Kategoriler Bölümündeki Sorulan Sorulara olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanıza vesile oluyor.Gerçekleri yansıtacak şekilde cevap verirseniz yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde kişiler doğru bilgilere ulaşmış olacaktır.Size faydalı veya faydasız olan karşılaştığınız her hangi bir olumlu veya olumsuz olayı sitemizin -BİR SORU SOR- Kısmından Sorarak doğru bilgileri yorumlayıp tartışarak neler yapmamız konusunda fikir sahibi olmamıza insanların şikayetlerini ve başına gelen iyi yada kötü deneyimlerini bizimle paylaşıp bizlerinde bu hatalara düşmemesi için önlem almamıza vesile olacak bir site tasarladık.Yapacağınız her yorum insanları yönlendirecektir lütfen gerçekleri yazıp doğru bilgileri paylaşalım. Türkiye'nin Soru Cevap Yorum Tartışma Platformu www.iyiKotuYorum.com Soru veya Görüşleriniz için E-Mail iyiKotuYorum@Hotmail.com SsvSP.jpg

4.1k soru

413 cevap

7.9k yorum

329 üye

Kişisel veya Kurumsal Telif hakkı doğura bilecek içerikler sitemizde onaylanmıyor.. Lütfen Soru cevap bilgi alışverişi gibi paylaşımlarda bulunun... on freevisitorcounters.com
...