0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 gösterim
Soru Cevap kategorisinde (13.8k puan) sordu

Mustafa Kemal Atatürk hakkında bir çok şeyler söyleniyor dinsiz ayyaş annesi babası belli değil vb .bir çok iddia fakat merak edilen konu neden yaptıkları ile değilde kendine özgü yaptıkları ile eleştiri alıyor veya kim nereden biliyor günümüzde Atatürk ile yaşayan biri olmadığı gibi söylenti üzerine bir çok söz söyleniyor.

Atatürk kimdir ? Gerçek anlamda hiç araştırdınız mı ?

Baş komutan Atatürk din adamı değildir konu içmekse içer gezmekse gezer din ile bağdaştırmak niye sanki herkes alim ülkemizde kendi Atasını eleştirir hale gelmiş! 

Dünyada hangi ülke veya millet kendi kurucusuna küfür eder halde merak ediyorum. Atatürk için dinsiz diyenler bile var peki böyle ise senin nüfus kağıdında neden islam yazıyor ? 

Atatürk için Din adamlarını infaz etti denildi !!! evet zamanında neyin ne getirdiğini o zaman koşulu belirler en güzel örneği Fettullah gülen herkes hoca derken bir anda vatan haini ilan edildi demekki Atatürk zamanında bu tür kişileri yok etti. 

Şimdi sizlere şunları sormak istiyorum Zamanında yaşamadığınız birisi için kufur etmek neden ? şahit olmadığınız konu hakkında adama Dinsiz demek neden madem müslümansınız şunuda bilirsiniz İslamda kimse kimsenin müslümanlığını sorgulayamaz siz tanımadıgınız birisi için bu cumleyı kurarken dinden çıkmış olmazmısınız ?

Merak edilen asıl konuda şu Atatürke küfür etmek için bir sebebi olması gerek insanların burada sevmeyen varsada yorum kısmına yazarmı bizde bilelim ne yapmış ne yapmamış ATAMIZ...

Kimlerin ne dediniğinin önemi yok ATAMIZIN DAİMA İZİNDEYİZ.

LAKİN İZİNDE OLDUĞUMUZ EHLİ SÜNNET PEYGAMBERIMIZ HEM EZELİ HEM EBEDI YOL GÖSTEREN VARLIĞI İLE ALLAH YOLUNDAN BİZLERİ SAPTIRMASIN.

ATATÜRK'Ü SEVMEYEN VAR MI ? ile ilgili görsel sonucu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
13 Ağustos 2018 Din Yorumları kategorisinde Sevil (2.1k puan) sordu
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
5 Ağustos 2018 iyi Yorumlar kategorisinde Hazalkurt (2.6k puan) sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
5 Ağustos 2018 iyi Yorumlar kategorisinde Eren Altay (130 puan) sordu
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
 
Omu Alışveriş www.OmuAlisveris.com
Facebook Grubu · 38.030 üye
Gruba Katıl
www.iyikotuyorum.com SORU ? CEVAP ! YORUM ) TARTIŞMA PLATFORMU SİTEMİZE ÜYE GİRİŞİ OLMADAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.
 
iyi Kötü Yorum Soru Cevap Sitesi. Sitemiz üzerindeki Kategoriler Bölümündeki Sorulan Sorulara olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanıza vesile oluyor.Gerçekleri yansıtacak şekilde cevap verirseniz yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde kişiler doğru bilgilere ulaşmış olacaktır.Size faydalı veya faydasız olan karşılaştığınız her hangi bir olumlu veya olumsuz olayı sitemizin -BİR SORU SOR- Kısmından Sorarak doğru bilgileri yorumlayıp tartışarak neler yapmamız konusunda fikir sahibi olmamıza insanların şikayetlerini ve başına gelen iyi yada kötü deneyimlerini bizimle paylaşıp bizlerinde bu hatalara düşmemesi için önlem almamıza vesile olacak bir site tasarladık.Yapacağınız her yorum insanları yönlendirecektir lütfen gerçekleri yazıp doğru bilgileri paylaşalım. Türkiye'nin Soru Cevap Yorum Tartışma Platformu www.iyiKotuYorum.com Soru veya Görüşleriniz için E-Mail iyiKotuYorum@Hotmail.com SsvSP.jpg

4.1k soru

413 cevap

7.9k yorum

329 üye

Kişisel veya Kurumsal Telif hakkı doğura bilecek içerikler sitemizde onaylanmıyor.. Lütfen Soru cevap bilgi alışverişi gibi paylaşımlarda bulunun... on freevisitorcounters.com
...