0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 gösterim
Soru Cevap kategorisinde (13.8k puan) sordu

Atatürk ismet inönü için vasiyet mektubu hazırmış ve mektupta yer alan hiç bir şey gerçekleşmeden son nefesini vermiştir.

Nedir bu mektup ne yazıyordu ?

Atatürk ismet inönü için ailesi devlet tarafından bakılacaktır. diye vasiyet etmiştir ! acaba ne demek istedi yoksa bir idam mektubu olabilir mi ? evet ama ne yazık ki gerçekleşmeden öldü mü ? öldürüldü mü ? 

neden beni Türk hekimlerine emanet ediniz dedi ? bir çok soru işareti var Atamızın bir çok devlet için özel mektubu var fakat kim de ve nerede muhafaza ediliyor yoksa yok edildi mi ?

Atatürk hiç bir zaman ismet inönüye güvenmedi biliniyor fakat en son mektubunda neden idam fermanı gibi vasiyette bulundu bilemiyoruz bu mektup okunmadan Atamızın ölmesi manidar değil mi sizce =?

Genel olarak Atatürk öldükten sonra yapıldıklarına bakılınca örnek boğazlar amerika ile anlaşmalar paranın üzerinde kendi resmini koyması ve ezanı türkçe okutması gibi bir çok durum söz konusu bunu yapan bir insan acaba vatan haini olamaz mı ?

Atamız çoklu parti isterken tek başına bir iktidar olma hevesinde olan inönü için küfür edeni duymadım fakat ATASINA küfür eden bir çok insan var bu garip değil mi?

Ne zaman bizler gerçek tarihimizi bilerek okuyacağız yada kimler bize bu sizin gerçek tarihiniz diyecek

DURUM gösteriyor ki vatan haini çok olan bir ülkede yaşamaktayız dün vatan haini dediklerimiz bu gün vatansever bu gün vatansever dediklerimiz vatan haini gelin işin içinden çıkın :D saygılar

ismet inönü vatan haini mi ? ile ilgili görsel sonucu

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
9 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde ceren1885 (13.8k puan) sordu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
9 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde ceren1885 (13.8k puan) sordu
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
8 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde iyiKotuYorum (1.2k puan) sordu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap
7 Kasım 2018 Soru Cevap kategorisinde iyiKotuYorum (1.2k puan) sordu
 
Omu Alışveriş www.OmuAlisveris.com
Facebook Grubu · 38.030 üye
Gruba Katıl
www.iyikotuyorum.com SORU ? CEVAP ! YORUM ) TARTIŞMA PLATFORMU SİTEMİZE ÜYE GİRİŞİ OLMADAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.
 
iyi Kötü Yorum Soru Cevap Sitesi. Sitemiz üzerindeki Kategoriler Bölümündeki Sorulan Sorulara olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanıza vesile oluyor.Gerçekleri yansıtacak şekilde cevap verirseniz yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde kişiler doğru bilgilere ulaşmış olacaktır.Size faydalı veya faydasız olan karşılaştığınız her hangi bir olumlu veya olumsuz olayı sitemizin -BİR SORU SOR- Kısmından Sorarak doğru bilgileri yorumlayıp tartışarak neler yapmamız konusunda fikir sahibi olmamıza insanların şikayetlerini ve başına gelen iyi yada kötü deneyimlerini bizimle paylaşıp bizlerinde bu hatalara düşmemesi için önlem almamıza vesile olacak bir site tasarladık.Yapacağınız her yorum insanları yönlendirecektir lütfen gerçekleri yazıp doğru bilgileri paylaşalım. Türkiye'nin Soru Cevap Yorum Tartışma Platformu www.iyiKotuYorum.com Soru veya Görüşleriniz için E-Mail iyiKotuYorum@Hotmail.com SsvSP.jpg

4.1k soru

413 cevap

7.9k yorum

329 üye

Kişisel veya Kurumsal Telif hakkı doğura bilecek içerikler sitemizde onaylanmıyor.. Lütfen Soru cevap bilgi alışverişi gibi paylaşımlarda bulunun... on freevisitorcounters.com
...