Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
DEDİKODU

neden dedikodu yaparız?

neden dedikodu yaparız? Cinsiyet olarak kadın erkek ayırmak artık güç erkeklerde artık dedikodu yapmaya başladım. Evde işi gücü olmayan kadın veya erkek sohbet ortamında ister istemez eleştiri yapacak fakat bu eleştiri zaman sonra kendi doğrularını herkesin doğrusu gibi savunarak suçlama ve konusu geçen kişiyi aşağılama bazende övme gibi söylemler içerisinde bulunanlar yüzünden limiti aşmaya kadar gidiyor velhasıl insan bence boşlukta iken dedikodu yapar sadece bir örnek olsun diye Bunu yazdım

Dedikodu yapmayan kız varmı?

Dedikodu yapmayan kız varmı? Kadın asla gıybet yapmaz. Doğruları söyleyen kadın sadece eleştiri yapar fakat asla dedikodu yapmaz. Size göre dedikodu nedir? Bayanlar için sohbet ortamında konuşulan konular asla dedikodu olmaz. Bizler dedikodu asla yapmayız.

Atakum sanat sınıf hatıram

Yıl 2005 lise son sınıfız. Güzel dostluklar gırgır şamata... Bir ara Ismail Yüzüak ve Ersin Ergün bi "tıss" muhabbeti başlattı ama her kelimeye tıs ekliyolar. "naber tıs..gel tıs..git tıs"... Bir gün Mustafa Şahin hocamızın dersindeyiz. Hocamız da sakin mülayim biri :) orta sıranın ön ikisinde İsmail ve Ersin arkadaşımız oturuyo hemen arkalarında Nurullah Demir ve ben. Bunlar başladı yine tıs muhabbetine gülüyolar hocaya yakalanmadan(öyle sanıyolar tabi hocayla aramız 2 metre duymaması mümkün mü?) hocamız tahtaya bişeyler yazıyo bunlar tıs aşağı tıs yukarı. O mülayim insan döndü arkasını Ersine 4 tokat attı ama ne tokat. Onun bi tık üstü ecdadın meşhur Osmanlı tokadı. İlk tokatı atıyo adam kafa sağa dönünce elinin tersiyle tokatlayıp kafayı istediği ayara getiriyo ardından seriye devam ediyor. Sınıfta çıt ses yok tabi "bu adam nasıl bu hale geldi" düşüncesi var kafalarda. Tabi İsmail yine boş durmuyo hoca arkasını döndüğü an Ersin e tokatı gösterip "tıss çat pat" alay ediyo Ersin le. 1..2..3 derken hoca bizlere dejavu yaşatarak İsmail e sağlam bi dörtleme yaptı. Biz Nurullah la birbirimize sırtımızı döndük artık dersin geri kalan dakikalarında. Çünkü ikimiz de biliyoruz göz göze geldiğimiz an kahkaha tufanı kopacak. Sonunda tenefüs zili çaldı hoca kapıdan çıktığı an biz bi kahkaha attık bırakın Atakum baba sanatı merkez eml den duyulmuştur. Mustafa hocadan dayak yeme başarısını gösteren bu iki DOSTUMU herkesin önünde tebrik ederim.

lise dedikodu itiraf et sayfası

Lise itiraf et dedikodu sitesi üzerinden ücretsiz bedava üye olun kayıt ol giriş yap sende hoşlandığın kız yada erkek hakkında görüşlerini paylaş. liseli öğrenci dedikidu web sitesi aklınızdan geçenleri online sanalda dile getirin.Kızlara özel dedidoku sitesi kız kıza neler konuşuluyor merak edenler kimler kimler hakkında konuşuyor hepsi burada liseli gençlerin buluşma noktası iyikotuyorum dedikodu platformu sizleri bekliyor. Lise Dedikodu Platformuna GİRİŞ İÇİN BURAYI TIKLAYIN

üniversite itiraf Dedikodu sayfası

üniversite itiraf Dedikodu sayfası kır erkek öğrenci kampüste okulda olan bitenleri kim kimden hoşlandı ?kim kimi seviyor ? kim ayrıldı ? kim sevdiğini itiraf etmek istiyor. Yeni arkadaşlıkların başlayacağı en güzel yer üniversite ortamı içerisinde yapılan herşeyden haberdar olmak için üye olun ve sizde paylaşım yapın. İTİRAF ETMEK İÇİN BURAYI TIKLA

öğrenci itiraf Dedikodu Sayfası

öğrenci itiraf Dedikodu Sayfası 2020 yılında facebook twitter instagram whatsapp üzerinden koronavirüs tatili yüzünden evde sıkılan öğrenciler sanal ortamda birbirleri ile itiraf yarışına girdi. Dedikodu platformu üzerinden üye girişi yaparak resim video ve söz gönderen öğrenciler birazda olsa stres atıyor.

Samsun Dedikodu itiraf et 

Samsun dedikodu öğrenci itiraf sitesi platfomu facebook instagram twitter whatsapp grupları sayesinde üniversite lise ortaokul öğrencileri yeni dostluklar kuruyor. Öğrenci arkadaş bulma platformu sayesinde ders programı alışverişi yapılıyor. Sanal eğlence ortamı sayesinde Samsun'da yaşayanlar karşı cins kız erkek söyleyemedikleri düşünceleri sanal ortamda güzel bir şekilde ifade ediyor.

Alaçam myo dedikodu itiraf ediyor

Alaçam myo dedikodu itiraf ediyor öğrenci kız erkek topluluğu 2020 yılında yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen öğrenci arkadaşlar okuldan mezun olduk hayatımın en güzel yılları orada geçti ondokuzmayıs üniversitesi öğrenci için harika ortam demek yeni gelecek olan arkadaşlar bunu sizlerde öğreneceksiniz.

Odtü dedikodu itiraf sitesi

odtü dedikodu itiraf sitesi facebook instagram twitter sayfası öğrenci topluluğu arkadaş bulma platformu    odtü öğrencileri sosyal medya facebook twitter instagram hesapları üzerinden dedikodu platformu itiraf et bölümünden sizlerde paylaşım yapabilirsiniz. Üniversite bölümlerindeki öğrenciler ve mezunları bir araya getiren web sitemize üye girişi yaparak ücretsiz bedava üye olabilirsiniz.

sanal aşk nedir mümkün mü ?

sanal aşk nasıl olur sanalda aşk mümkün mü ? gerçekc aşk nasıl olur ?  Merhaba , sanal ortamda tanıştığımız  telaffuzlariyla  etkileyici konuşmalarıyla  bizi kendine çeken birisi ne kadar gerçektir  ? Onun için ikimiz için yola çıkmak ne kadar doğru olabilir ki ? Cevaplarinizi  bekliyorum teşekkürler..

Aşkta burçların etkisi gerçek mi ?

Aşk ve Burç birbirlerini etkiliyor mu ? Aşk ve Burç konuları değişkenlik gösteriyor belki'de bu durum bile uyuştuğu anlamına gelebilir. Aşk konusunda genel olarak burç yorumları bayanlara yol gösterici oluyor genelleme yaparsak herkes için olumlu yönde olsa bile her zaman bu durum böyledir diyemeyiz. Aşk Gerçek fakat Burç Yorumları gerçekçi mi ? diye sorsak değişik yorumlarla karşılaşabiliriz. Bize kalırsa Aşk edebiyat Burç ise yalan ; fakat insanlar inanmak istedikleri duymak istedikleri ve yaşamak istedikleri doğrultuda gerçekleri savundukları için  bu durumda denilebilecek tek şey neye inanmak istiyorsanız ona inanın demek :D

seven erkek nasıl tepkiler verir ?

Bayanların en çok merak ettiği soruların başında geliyor ? Acaba benden hoşlanıyor  mu ? Erkekler her zaman farklı tepkiler vermektedir. Bir bayan bunları almak için o erkeğe göre düşünmek ve analiz etmek zorundadır. Öncelik olarak erkek nasıl yapıda kimi erkek çok sıcak yaklaşır gayet normal ve samimi şekilde yaklaşır siz zannedersiniz ki sizden hoşlanıyor oysa size verdiği değerden dolayı bu yaklaşımda olan erkek çoktur bunu siz bu şekilde algılarsınız böyle devam eder ve size özel yaklaştığını düşünüp ona bunu farklı algılattığınız da ise sizin düştüğünüz durum çok daha kötü sonuçlara yol açar bu nedenle gözlemleyin. Erkek için basit tepkiler : 1 Erkek hoşlandığı kadını direk olarak savunmaya alır. 2 Beğendiği hareketleri onaylarken beğenmediği hareketlerde ise uzak durur 3 Erkek istediği kadın şeklini hoşlandığı kadına yakıştırıyorsa 4 Konuşma tarzı daha sıcak ve düşünmeden konuşuyorsa :D 5 Erkek genel olarak kadından daha açık olması gerekirken kimi erkeklerde bu durum tam tersine kıyamaz hal alma diyelim kaçıyorsa bu bile bir belirtidir. 6 Erkek görsellikten hoşlanır fakat hoşlandığı kadında ise en önemli özellik dokunmak hoşlandığı kadına dokunmak saçları ile yüzü ile oynamak diyelim  daha bir çok farklı tepkileri sıralayabiliriz. Öncelik olarak sizler erkekleri analiz edip huyları doğrultusunda yaklaşım sergilerseniz erkekleri daha iyi analiz etmiş olursunuz. Sormak istediğiniz veya yorum yapmak istediğiniz konuları cevap ver kısmından yazabilirsiniz. üye ol kısmından üye olabilirsiniz.