Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
DEDİKODU

Yabancılarla konuşmak yanlış mı?

Benim görüşüme göre, neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlama araçlarına sahip olmadıkça yabancılarla konuşmak yanlış değildir.Dünyanın farklı köşelerinden, farklı din ve kültürlere sahip yabancılarla konuşmak, bilginizi ve zihniyetinizi arttırır, her şeyi üst seviyeye çıkarır.Çocukken yabancılarla konuşmamıza izin verilmiyordu ama şimdi dünya değişti, dünya teknoloji ya da eğitim olsun her açıdan daha gelişmiş hale geldi.Herkes dünyayı tam olarak bilmek ve böylece farklı insanlarla konuşmak, sorunlarını çözmek ve tanımadığı ve başkaları tarafından yargılanacak bir yönü olmayan insanlarla paylaşmak ister. Dünyanın her yerinde birçok çeşit ve türde insan var.Hiçbir insanı ilgi alanlarına veya görünüşlerine göre ayırt edemez ve karşılaştıramazsınız, aksine hiç kimse kimseyle kıyaslanamaz, hepsi farklı şekillerdedir.Baştan sona aynı veya monoton ilgiye sahip insanları bulamazsınız.İnsanlar, kast, inanç, renk olarak herkes kendi yolunda farklıdır. İlgi alanınıza göre duygularınızı, görüşlerinizi, düşüncelerinizi, duygularınızı paylaşmak için oluşturulmuş, belirli bir sohbet odasına katılmak istediğiniz ve size herhangi bir rahatsızlık vermeden mutlu bir şekilde katılıp sohbet etmenize tamamen izin verilen birkaç sohbet alanı vardır.çevrenizdeki insanlar.Kararınız, sonunda huzurunda uyum yaratmak için gereklidir.Bu nedenle, yabancılarla konuşmak için yapılmış ve aşağıda verilen birkaç en iyi sohbet yolu vardır. sohbet chat sohbet odaları mobil sohbet uyeliksiz sohbet bedava sohbet

Üniversite itiraf

Üniversite itiraf sitesi sayfası instagram Facebook telegram platformu. Öğrenci erkek kız ayırt etmeden rahatlıkla görüşlerini dile getirebileceği bir ortam sunmak için hazırlanmış web siteler içersinde en iyisi diyebilirim. Üniversite itiraf sitesi diye saçma saçma sayfalar kurulmuş. Bir çok üniversite öğrencileri bu platformda arkadaş edinmek için her şeyi yapıyor bu durumda seviye düşüyor fakat burda bilgi alışverişi ağırlıklı olunca beğendim

Kripto para kazanan varmı?

Kripto para kazanan varmı? Sanal para yani kolay para kazanmak isteyen arkadaşım 6 ay önce paribu üzerinden Coin almaya başladı. 5000 TL ile başladı gayet güzel gidiyordu 20000 TL oldu sonrasında malum insanoğlu daha fazlasını ister dedim ona çek çek parayı. O üzerine 5 bin daha yatırdı. Bu esnada Coin düşmeye başladı. Aradan zaman geçti arkadaşıma yolda gördüm ne oldu dedim kazanç bana 70000 lira kredi çektiğini söyledi. Parası eriyip gitmiş. Doğrumu gerçek mi bilmiyorum ama sanırım herkesin bu şekilde olacak gibi.

Omü Dedikodu

Omü Dedikodu itiraf sitesi öğrenci paylaşım platformu çöktü mü? Üniversite öğrencilerinin seviyeli bir ortamda buluşabileceği güzel bir adres. Sanal ortamda üniversite öğrencilerinin chat sohbet ve paylaşım yapabileceği nadir ortamlardan birisi burası sanırım. Dedikodu bölümü zaman içerisinde geniş kitlelere ulaşarak eğlenceli bir yer haline gelecek gibi. Bir çok itiraf sitesi gibi dedikodu siteleride yok olup gitti. Bu nedenle insanların değerlerini şahsi düşüncelerini güzelce ifade ederek saygı çerçevesinde paylaşım yapmalarını umuyorum. Bir çok platform amatörce olmuş burada profesyonel bir sistem var başarılar dilerim.

Tiktok üzerinden para nasıl kazanılır?

Tiktok üzerinden para nasıl kazanılır? Önüne gelen fenomene oldu ama bu kelime anlamı dışına çıktı hiçbir bilgi olmadan sadece görsellik ve saçma saçma videolar ile binleri hatta milyonları takip eden beyinsizler yüzünden sanal ortamda sapıklar ve kendini sergileyen kadınlar ile doldu. Bu tür insanlar hesapları üzerinden para kazanıyor merak ediyorum bu nasıl oluyor?

user
Ali

Samsun'da Kadın döven adam mı sizce?

Samsun'da Kadın döven adam mı sizce? Sokak ortasında sadece eski eşin yok çocuğun ve halk var kadın sana gösteriyorum desin görmek hakkın onun demesi ile olmaz fakat kadına saldırmak sokak ortasında dövmen oldumu şimdi. Ülkem adına üzülüyorum cezalar çok az herkes başına buyruk hareket ediyor. Hep aynı cümle inşallah bir daha olmaz .

Kısa boylu erkek nasil giyinmeli?

Kısa boylu erkek nasil giyinmeli? Boyu kısa bol giyiyor , düşük bel giyiyor sanırım yakıştırıyor.  Kısa boylu erkekler dar giyin dikine çizgili giyinmeyi deneyin ve asla düşük bel giymeyin. Birde takı vs takmayın sadece bir öneri gerisi size kalmış.

Erkeğe uzun saç yakışır mı?

Erkeğe uzun saç yakışır mı? Bir çok erkek usun saç seviyor fakat çok az kişiye yakışıyor. Genel olarak kışlar kısa saçlı erkeklerden hoşlanır. Erkekler saçları uzatın ama doğal hali kalsın nedir o bağlamak boyatmak gerçi herkesin kendi fikri ben düşüncelerimi ifade ettim.

En iyi otobüs firması hangisi?

En iyi otobüs firması hangisi? Türkiye de genelde metro Ulusoy aklıma gelir fakat metro hep kaza haberleri ile anılıyor Ulusoy ise bir kaç defa gittim eskisi gibi değil belkide bana denk geldi sizce en iyi güvenilir firma hangisidir.

Güzellik deyince aklınıza ilk gelen şey nedir?

Güzellik deyince aklınıza ilk gelen şey nedir? Erkekler hemen aklına ilk gelen kadını söyleyecek eminim fakat güzellik denilince benim aklıma doğa hayvan geliyor karşılıksız hayatı renklendiren görsellik ve saf sevgi kedi köpek kuş tabi bunları bir insan cevaplar ise bu söylenilenler değer kazanır.

Şehitlere küfür eden kız ceza bile almadı

Şehitlere küfür eden kız ceza bile almadı ne güzel sistem ülkemizde milli ve dini konularda rahatça küfür et saygısızlık et karakola gir ifade alınsın sonra denetimli serbestlik daha sonra neyi denetliyeceksiniz sonrası düşünce özgürlüğü ağır bir ceza alacak ki bir daha kimse şehit kelimesi kullanırken düşünecek.