Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
DEDİKODU

Tiktok üzerinden para nasıl kazanılır?

Tiktok üzerinden para nasıl kazanılır? Önüne gelen fenomene oldu ama bu kelime anlamı dışına çıktı hiçbir bilgi olmadan sadece görsellik ve saçma saçma videolar ile binleri hatta milyonları takip eden beyinsizler yüzünden sanal ortamda sapıklar ve kendini sergileyen kadınlar ile doldu. Bu tür insanlar hesapları üzerinden para kazanıyor merak ediyorum bu nasıl oluyor?

user
Ali

Samsun'da Kadın döven adam mı sizce?

Samsun'da Kadın döven adam mı sizce? Sokak ortasında sadece eski eşin yok çocuğun ve halk var kadın sana gösteriyorum desin görmek hakkın onun demesi ile olmaz fakat kadına saldırmak sokak ortasında dövmen oldumu şimdi. Ülkem adına üzülüyorum cezalar çok az herkes başına buyruk hareket ediyor. Hep aynı cümle inşallah bir daha olmaz .

Kısa boylu erkek nasil giyinmeli?

Kısa boylu erkek nasil giyinmeli? Boyu kısa bol giyiyor , düşük bel giyiyor sanırım yakıştırıyor.  Kısa boylu erkekler dar giyin dikine çizgili giyinmeyi deneyin ve asla düşük bel giymeyin. Birde takı vs takmayın sadece bir öneri gerisi size kalmış.

Erkeğe uzun saç yakışır mı?

Erkeğe uzun saç yakışır mı? Bir çok erkek usun saç seviyor fakat çok az kişiye yakışıyor. Genel olarak kışlar kısa saçlı erkeklerden hoşlanır. Erkekler saçları uzatın ama doğal hali kalsın nedir o bağlamak boyatmak gerçi herkesin kendi fikri ben düşüncelerimi ifade ettim.

En iyi otobüs firması hangisi?

En iyi otobüs firması hangisi? Türkiye de genelde metro Ulusoy aklıma gelir fakat metro hep kaza haberleri ile anılıyor Ulusoy ise bir kaç defa gittim eskisi gibi değil belkide bana denk geldi sizce en iyi güvenilir firma hangisidir.

Güzellik deyince aklınıza ilk gelen şey nedir?

Güzellik deyince aklınıza ilk gelen şey nedir? Erkekler hemen aklına ilk gelen kadını söyleyecek eminim fakat güzellik denilince benim aklıma doğa hayvan geliyor karşılıksız hayatı renklendiren görsellik ve saf sevgi kedi köpek kuş tabi bunları bir insan cevaplar ise bu söylenilenler değer kazanır.

Şehitlere küfür eden kız ceza bile almadı

Şehitlere küfür eden kız ceza bile almadı ne güzel sistem ülkemizde milli ve dini konularda rahatça küfür et saygısızlık et karakola gir ifade alınsın sonra denetimli serbestlik daha sonra neyi denetliyeceksiniz sonrası düşünce özgürlüğü ağır bir ceza alacak ki bir daha kimse şehit kelimesi kullanırken düşünecek.

Türkiye'de en yakışıklı aktör kim ?

Türkiye'de en yakışıklı aktör kim ? Bu soruyu cevaplamak zor fakat eski sanatçılar daha karizma Cüneyt Arkın dışında karizma yakışıklı yol ama sonraları Tarık Akan , İzzet Günay , Kartal Tibet diyebilirim. Yeni aktörler içerisinde hem yakışıklı hem karizma yok.

Genç kızların fenomenlik yarışı

Genç kızların fenomenlik yarışı saçma saçma hareketleri yüzünden çocuklar sosyal medyada onlara özenmeye başladı. İlkokul yaşında cocuklar Eba zoom meeting canlı ders sonrası bu tür sitelere giriş yapmayı öğrendi hepsinde bir telefon bakalım bu süreç nereye götürecek bizi.

Tiktok para uğruna değerleri yitiriyoruz

Tiktok para uğruna değerleri yitiriyoruz  kızların rezilllikleri bir yana adam eşini videoya alıp takipçi arttırmak için herşeyi yapıyor. Geçen hafta TV de haber sonrası girdim baktım zaten daha yoruma bile gerek yok herkes biliyor

neden dedikodu yaparız?

neden dedikodu yaparız? Cinsiyet olarak kadın erkek ayırmak artık güç erkeklerde artık dedikodu yapmaya başladım. Evde işi gücü olmayan kadın veya erkek sohbet ortamında ister istemez eleştiri yapacak fakat bu eleştiri zaman sonra kendi doğrularını herkesin doğrusu gibi savunarak suçlama ve konusu geçen kişiyi aşağılama bazende övme gibi söylemler içerisinde bulunanlar yüzünden limiti aşmaya kadar gidiyor velhasıl insan bence boşlukta iken dedikodu yapar sadece bir örnek olsun diye Bunu yazdım