Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
HABER
Kurumsal

eğitim ödeneği almayan var mı ?

eğitim ödeneği almayan var mı ? Eba zoom meeting üzerinde harici canlı ders uygulaması işlemi yapan öğretmenler aralarında en çok sorduğu soru eğitim ödeneği kimisi yorumlarda yattı kimisi yatmadı diyor. ilköğretim ve okul müdürleri ile yardımcıları, cezaevi okullarında çalışan öğretmenler, yönetici, eğitim uzmanı ve eğitim uzman yardımcıları dahil ödenen paranın ne zaman yatırılacağı merak ediliyor.

Yerel

izmir

izmir Gabile Sohbet Chat odaları bedava üyelik ücretsiz üyeliksiz kameralı webcam görüntülü sesli web sitesi Gabile Gay chat sohbet webcam izmir gabile platformu artık ücretsiz bedava  web sitesi üzerinden bağlanılmaktadır. Türkiye Gabile Chat odaları yeni arkadaşlık sitesi dostluk kurmak isteyen yeni insanlarla cinsiyet ayırt etmeden yeni ortamlarda görüşmek isteyenlerin tek adresi  sizde giriş yapmak için ister laptop bilgisayar ister mobil cep telefonu üzerinden direk bağlana bilirsiniz. izmir Gabile Chat Sohbet ücretsiz bedava üyelik giriş yap kayıt ol Gay Arkadaşlık sitesi

Yerel

Sokağa çıkma yasağı Samsun Karıştı

sokağa çıkma yasağı sonrası Samsun halkı erzak almak için alışveriş merkezi , Market , fırın gibi temel ihtiyaçlarını tedarik etmek için dışarıya koştu. Sokakta kuyruk oluşturan Samsun halkı 2 gün sürelik ihtiyaçlarını aldımı ? Merak ediyoruz uzun süreli bir yasak geldiğinde halk ne yapacak nasıl önlemler alınacak ? 2 gün süre zarfında kimler sokağa çıkabilir ? Acil hastaların durumu ne olacak ? Evinden çıkamayan yaşlılara erzak kim getirecek ? 

Son Dakika

Pazarda elle seçme yasak

Pazarda elle seçmeye yasak geldi. Belediye pazarlarında müşterilere yasak geldi fakat ortamı görünce bir daha pazardan ürün almak istemiyorum. Pazarda domates seçecektim pazarcı yasak dedi  sizmi seçip veriyorsunuz evet dedi. Bende pekala dedim şuradan 2 km domates ver neyse pazarcı 2 elinde eldiven var tabi poşete koydu sonra para uzattın aynı elleri ile paramı aldı hemen benden sonra bir başkasınada aynı eldivenle seçti ve aynı eldivenle para üstü verdi bende sordum önlem çok güzel fakat ben bir elim boşta diğeri seçerim diye eldiven vardı seçeceğim eldiveni sadece ürüne değdirecekken sen eldivenle hem ürüne hem benim paraya hemde diğer müşteriye aynı şekilde verdin belediye güzel önlem aldırmış dedim :D baktımki herkes bu şekilde pazara gitmemek en iyisi alınan önlemler sadece görüntü akşama kadar aynı eldivenle durup herkesin parasına ürününe dokunan pazarcımı virüsten bizi koruyacak marketler en güzelini yapmış bu durumda herşey poşetli fakat oradanda aldığımda yarısı sorunlu herkes bu durumu fırsata çevirmiş allah sonumuzu hayır eylesin.

özel Güvenlik

Bankalar maskesiz muşteri almıyor ?

Bankalar maskesiz müşteri içeri almıyor. Koronavirüs hastalığı yüzünden bankaya gidip soğukta dışarda bekletikdik. Banka önünde birde maske satanlar dolu ülkemizde herşey fırsata çevriliyor banka dışından tek tek müşteri almak yerine banka içerisinde 2 metrelik mesafelerle oturtsalar daha iyi değilmi sanki içeride çok sayıda kişi varmış gibi saçma sapan bir önlem almışlar dışarıda bekledim dün şimdi grip oldum allah sizi bildiği yapsın.

Taraftar

Yörükler Taraftar Grubu Derneği Alanyaspor

Alanyaspor videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Yörükler alanyasporun kale arkasındaki taraftar grubu olarak tribünde yerini almaktadır. Sosyal medya üzerinde besteleri sözleri resimleri ve videoları paylaşmak için web sitemize üye olun.

Taraftar

Şimşekler Taraftar Grubu Derneği Alanyaspor

Alanyaspor videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Alanyaspor kulübü taraftarları arasında yer alan şimşekler taraftar grubu takımları için yapmış olduğu besteleri sözleri sosyal medya facebook resimi sayfasından sizler için paylaşıyor sizlerde bu taraftar grubu dahilinde iseniz web sitemiz üzerinden resim video paylaşımı yapabilirsiniz.  

Taraftar

Alanyasporlular Taraftar Grubu Derneği Alanyaspor

Alanyaspor videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Alanyasporun adını taşıyan taraftar grubu adına genç tayfa diyor diğer iki taraftar grubu arasında yerini alan bu genç taraftar topluluğu ileride adından söz ettirecek gibi tribüne özel video ve resimleri web sitemiz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Taraftar

YALI Taraftar Grubu Derneği Göztepe

Göztepe videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Göztepespor Futbol Kulübü izmirin önemli kulüpleri arasındadır Türkiyedeki en büyük taraftar grupları araında gösterilen Yalı taraftarları sizlerde resimleri besteleri sözleri ve videoları paylaşmak için web sitemize üye olun. Yalı taraftar grubu marşları ve büyük topluluğu ile gerek siyasi düşünceleri gerek tavırları ve deplasman kitlesi ile büyük beğeni toplamıştır ve bütün taraftar grupları arasında sempati kazanmıştır.

Taraftar

Asil Şahinler Taraftar Grubu Derneği Gaziantep FK

Gaziantep FK videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Türkiye taraftar grupları arasında yerini almayı hedefleyen asil şahinler takımlarını iç saha ve deplasmanda desteklemekten geri kalmıyor besteleri sözleri video ve resimleri ile sosyal medyada seslerini duyuran bu kitle büyük çıkış yakaladı sizlerde bu grubun üyesi iseniz video ve resim paylaşımı yapmak için üye olun.

Taraftar

Gazişehir Taraftar Grubu Derneği Gaziantep FK

Gaziantep FK videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Gaziantep futbol kulübü Gazişehir taraftarlar derneği Kulübün tek büyük taraftar kitlesine sahiptir.2020 sezonunda Süper ligin orta sıralarında mucadele eden takım Diğer taraftar grupları ile güçlenerek Süper ligde başarı elde edebilecek bir takım haline geldi. Sizlerde video ve resim paylaşmak için üye olun.

Taraftar

57 Gençlik Taraftar Grubu Derneği Denizlispor

Denizlispor videoları Resimleri besteleri Sözleri ürünleri üye ol üyelik giriş web sitesi. Geçtiğimiz yıllarda Türk taraftar toplulukları arasında adından söz ettiren bir grup olan 57 gençlik yaşanan talihsiz olaydan sonra adını değiştirmiş ve 20 gençlik olarak Denizlispor taraftarı olarak tribünde yerini almıştır. Bu büyük taraftar kitlesi arasında sizlerde bulunuyorsanız resim video ekleyebilirsiniz.