Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
HABER
Yerel

izmir

izmir Gabile Sohbet Chat odaları bedava üyelik ücretsiz üyeliksiz kameralı webcam görüntülü sesli web sitesi Gabile Gay chat sohbet webcam izmir gabile platformu artık ücretsiz bedava  web sitesi üzerinden bağlanılmaktadır. Türkiye Gabile Chat odaları yeni arkadaşlık sitesi dostluk kurmak isteyen yeni insanlarla cinsiyet ayırt etmeden yeni ortamlarda görüşmek isteyenlerin tek adresi  sizde giriş yapmak için ister laptop bilgisayar ister mobil cep telefonu üzerinden direk bağlana bilirsiniz. izmir Gabile Chat Sohbet ücretsiz bedava üyelik giriş yap kayıt ol Gay Arkadaşlık sitesi

Yerel

Sokağa çıkma yasağı Samsun Karıştı

sokağa çıkma yasağı sonrası Samsun halkı erzak almak için alışveriş merkezi , Market , fırın gibi temel ihtiyaçlarını tedarik etmek için dışarıya koştu. Sokakta kuyruk oluşturan Samsun halkı 2 gün sürelik ihtiyaçlarını aldımı ? Merak ediyoruz uzun süreli bir yasak geldiğinde halk ne yapacak nasıl önlemler alınacak ? 2 gün süre zarfında kimler sokağa çıkabilir ? Acil hastaların durumu ne olacak ? Evinden çıkamayan yaşlılara erzak kim getirecek ? 

Yerel

Polis Özel Harekat Ekibi Yunanistan Sınırında

Polis Özel Harekat Ekibi Edirne ve Yunanistan Sınırında konumlanacak gibi son dönemde yunanistan askerleri ve Halkı neredeyse soykırım yapar gibi canlı yayın kanalları ile sosyal medya hesaplarında elleri silahlı pozlar veriyor zaten giden mülteciler Yunanistanda kalmak istemiyor.