Okey Oyna

Okey Oyna 

www.Okeyat.com

Türkiye'nin Sohbet portalı içerisinde web site üzerinden bilgisayar Mobil ( cep telefonu ) ve bir çok sanal ortam üzerinden rahatlıkla oynayabileceğiniz bir okey  web sitesidir. 

Oyuna giriş için BURAYI TIKLAYIN

Okeyat web site tanıtımı :  Okeyat.com web sitesine giriş yapıldıktan sonra KAYIT OL kısmından Nick - E mail - Şifre - ülke - cinsitet - Kod girip Nickinizi oluştura bilirsiniz.

Kayıtlı bir kullanıcı olduktan sonra GİRİŞ YAP kısmından Nick Şifre ve Kod yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

OkeyAt Sistemine giriş yapıldıktan sonra SALONA GİR kısmından istediğiniz salonu seçebilirsiniz.

Salona giriş yapıldıktan sonra ÜST SOL köşede YENİ MASA / AYARLARIM / PROFİLİM / TAM EKRAN Bölümünden istediğiniz ayarları yapabilirsiniz.


 okey oyna okeyat.com

 
Omu Alışveriş www.OmuAlisveris.com
Facebook Grubu · 38.030 üye
Gruba Katıl
www.iyikotuyorum.com SORU ? CEVAP ! YORUM ) TARTIŞMA PLATFORMU SİTEMİZE ÜYE GİRİŞİ OLMADAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.
 
iyi Kötü Yorum Soru Cevap Sitesi. Sitemiz üzerindeki Kategoriler Bölümündeki Sorulan Sorulara olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşmanıza vesile oluyor.Gerçekleri yansıtacak şekilde cevap verirseniz yapmış olduğunuz yorumlar sayesinde kişiler doğru bilgilere ulaşmış olacaktır.Size faydalı veya faydasız olan karşılaştığınız her hangi bir olumlu veya olumsuz olayı sitemizin -BİR SORU SOR- Kısmından Sorarak doğru bilgileri yorumlayıp tartışarak neler yapmamız konusunda fikir sahibi olmamıza insanların şikayetlerini ve başına gelen iyi yada kötü deneyimlerini bizimle paylaşıp bizlerinde bu hatalara düşmemesi için önlem almamıza vesile olacak bir site tasarladık.Yapacağınız her yorum insanları yönlendirecektir lütfen gerçekleri yazıp doğru bilgileri paylaşalım. Türkiye'nin Soru Cevap Yorum Tartışma Platformu www.iyiKotuYorum.com Soru veya Görüşleriniz için E-Mail iyiKotuYorum@Hotmail.com SsvSP.jpg

4.1k soru

415 cevap

7.9k yorum

471 üye

Kişisel veya Kurumsal Telif hakkı doğura bilecek içerikler sitemizde onaylanmıyor.. Lütfen Soru cevap bilgi alışverişi gibi paylaşımlarda bulunun... on freevisitorcounters.com
...