Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
+ 0

Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mı?

Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mı?

Herbalife ürünlerinin yan etkisi var mı? Aklımızı karıştıran önemli şeylerden birisi ürün ilaç mı değil mi ? İlaç değil gıda takviyesi olarak adlandırılır. Gıda takviyesi ürünleri yurtdışında gıda bakanlığı ülkemizde ise gıda tarım ve hayvancılık bakanlığı tarafından izin verilir. 
Herbalife ürünleri gibi bir çok ürün kişiden kişiye etki alanı farklıdır. Kimini olumsuz kimini olumlu etkiler. Herbalife ürünü kullanıp zayıflayan veya şampuanı kullanıp yarar gören kişiler olmuş fakat internet haberlerinde herbilafe kullanıp ölmüş veya zehirlenmiş gibi haberlere rast gelmedim. 
Fakat diyetisyen veya doktor diye kendi adına web sitesi üzerinden insanlara Herbalife öldürüyor başlığı altında öldürebilir yazmak insanları korkutmaktan başka bir şey değildir. Kullanılan her ürün insanı öldürebilir. Öldürebilir ile öldürüyor arasındaki fark bu ürünleri kullanan ölür demektir. Bir çok araştırma yaptım ölen yok fakat kullanıp fayda gören var bende aldım şampuanı harika ve hala kullanıyorum. Ben fayda gördüm zarar görende olabilir. Bu insanların ürünleri kullanımı ve bünyesi ile alakalı. Eminim ki bu ürünleri kullanmadan öldürüyor diye yazı yazanlar vardır .
 Bu ürün hakkında bilgi almak için 
05426806149 05362055592 05467647422
İletişim telefon numarası ile mesaj atanlar iyikotuyorum.com web sitesi üzerinden ulaştığını belirtsin.

Yorumlar
Yorum Yap
Cevapla