Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
+ 0

covidli hasta yorumları hakkında bilgi

covidli hasta yorumları hakkında bilgi

covidli hasta yorumları hakkında bilgi 3 kasım günü aniden midebulantısı halsizlik ve omzumda ağrı hissettim öncelikle grip olduğumu düşündüm hastaneye gittim ve bana covid polikliniğinde muayene olmamı söylediler valla kızdım fakat yinede gittim kızmak yersiz olacaktı sonucunda durumum iyi değildi neyse doktor muayene sonrası tahlil yaptı ve sürüntü aldılar 1 gün sonrasında akşam üzeri beni aradılar ve testimin pozitif çıktığını ifade ettiler 10 gün rapor ve evde izole olmamı söylediler.
Akşam hemen doktora gittim ilaç için fakat karaciğer tahlil oranlarımın yüksek olduğunu covid ile alakalı ilaç olmadığı sadece şikayetler için verilen ilacın ise daha çok karaciğerimi yoracağını ifade etmesi üzerine bende doktora mide bulantısı için bir ilaç yazdırdım.
Covid tehşisinden sonra 1 hafta geçti ve ilaç kullanmadan yavaş yavaş normale döndüm bu süre zarfında bol su ve meyve yedim 3. günden sonra yavaş yavaş ayağa kalkmaya başladım 5. gün kapı önüne çıkıp nefes aldım bir kaç dakika yürdüm içeri girdim tabi sabah ilk saatleri ve gece 12 gibi kimselerin olmadığı zamanda sizler pencereden saat başı nefes alabilirsiniz. Şuan itibari ile iyiyim fakat sadece halsizlik mevcut.

YORUM YAP TIKLA 

Yorumlar
Yorum Yap
Cevapla