Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
+ 0

işçi e bordro güncellenmiyor ?

işçi e bordro güncellenmiyor ?

işçi e bordro güncellenmiyor ? mobil uygulaması yeni sürüm üzerinde sorun yaşayan arkadaşlar öncelikle yapmanız gereken cep telefonu üzerinden uygulamayı tam anlamıyla kaldırmak. Uygulamayı kaldırdıktan sonra hemen yükleme yapmayın.

Kaldırma işlemi bittikten sonra cep telefonunuzu bağlantısını koparın ve telefonu kapatın. Telefon birkaç dakika kapalı kaldıktan sonra açın ve internet bağlantısını aktif edin.

Google store veya play store üzerinden e işçi bordro uygulamasını cep telefonunuza yeniden indirin. Son sürüm hiçbir sorun oluşmadan telefonunuza yüklenmiş olacak.

Yeni uygulamada t.c kimlik numaranızı ve şifrenize Giriş yapın açılan bölümde e-posta adresinizi iki kere giriş yaptıktan sonra email olarak size kod gelecektir kodu girdikten sonra onaylayın deyin ve e-bord'a Giriş yapın.

Yeni sürümde ana sayfa bölümü otomatik olarak açık olacaktır bu bölümde yıllık brüt ücretiniz, sizi ödenen yıllık net ücret ve kesintiler otomatik olarak gözükecektir. En alt menüde bulunan diğer menülerden ise aylık bordroları puantajları ve yıllık izni talebi işleminizi yapabilirsiniz.

Birçok kişi otomatik olarak yeni sürümü kullanmaya başladı fakat hata alan kişiler birkaç gün daha beklesinler yukarıda yazmış olduğum işlemleri yeniden yapsınlar sorun ortadan kalkacaktır.

Yorumlar
Yorum Yap
Cevapla
Son Cevaplar