Anasayfa
Mesajlar
Hesabım
Chat'e Katıl
+ 1

süper lig maç tekrarı nasıl izlenir?

süper lig maç tekrarı nasıl izlenir?

süper lig maç tekrarı nasıl izlenir? bein sports özel HD ve haber kanalı sayesinde maç geniş maç özeti izleyebilirsiniz. 

Maçın tamamını izlemek için birçok Kaçak cep telefonu uygulaması programı mevcuttur. Genellikle oynanan maçların 90 dakikalık maç tekrarı bein sports üzerinde bulunmuyor.

Selçuk sport taraftarium24 jojobet Justin TV kralbozguncu matbet TV jokerbet gibi yurt dışı üzerinden kaçak yayın yapan uygulamalar veya web sitesi sayesinde oynanmış maçların tamamını 90 dakika olarak izleyebilirsiniz.

Bu tür uygulamalar play store Google play uygulaması üzerinden download yükleme yapılarak gerekli izinler verildikten sonra kullanılır.

Uygulamalar eski telefonlarda trojen ve virüs barındırırken yeni cep telefonlarında yüklendikten sonra herhangi bir sorun teşkil etmiyor. 2020 model yılı itibariyle yeni cep telefonlarından kullanabilirsiniz.

Canlı yayın 5 dakika sonra açılacaktır...

Yorumlar
Yorum Yap
  • https://www.gevezeyeri.com/ Sohbet ve chat yapmanızı kolay ve güvenli hale getiren sohbet odaları, sorunsuz ve kesintisiz mobil sohbet siteleri ile arkadaşlık ve yeni kişilerle tanışma imkanı.

    2022-08-27 22:13:10
Cevapla
Son Cevaplar